Skalka-2

Skalka-2

Romana
26.11.2021
01:25
Chcem si zalozit skalku, ale nemam s tym skúsenosť. Okrem toho mi pre to chyba cit. Nemam prachy na to, aby som to dala robit niekomu inemu, tak musim svojpomocne. Skaly chcem nazbierat na poli, take vyorane, alebo v potoku. Treba davat aj nejaku foliu? Prosim inspirujte ma. Velmi sa mi to paci, len som absolutny laik. Ďakujem !
Domina
04.12.2017
21:49

skalka je krasna, len je post podstatne aby ste mali ku tomu vztah. Ak nieje vztah tak na to kaslite

Ďusi
26.11.2017
17:56

Kompletný návod na založenie skalky máš tu: http://zahradavkopci.sk/…ova-spirala/ Na spodok sme dali foliu- staré vaky, na spodok kameňov sme dali staré škridle, medzi kamene úlomky škridlí. Nie len aby nerástla burina, ale neryli krty.

Jana
08.11.2017
20:54

Ja to nejak neriešim. Nechám na prírode ako sa rozhodne a pripadne na jar vyhynute povytrhavam a nasadíme nove

Deny
03.11.2017
15:50

Romana na tvojom mieste by som vyberala kamene z potoka – rieky . Tie sú čistejšie a ušetrí ti to tým pádom prácu.

Koudy
03.11.2017
15:41

Čau Romana, hlavne dávaj pozor na burinu. Tej sa ťažko zbaviť teda aspoň ja mam s tým dosť problém. Aj dole na skalke je také ako kyslička taká tá divná datelinka.

Pridať odpoveď