Inzercia

Vážení klienti,

Na stánkach magazínu chovatel a hospodár, Vám ponúkame možnosť cielenej online propagácie Vašich spoločností a produktov. Našimi nosnými témami sú záhrada a chov domácich zvierat, pričom nám záleží na kvalite našich príspevkov, o čom sa môžete sami presvedčiť.

Všetky formy online propagácie, ktoré ponúkame môžu byť cielené na konkrétnu tému alebo zameranie, čím si môžete zabezpečiť efektívnu reklamu. Na výber máte hneď niekoľko možností: 

1) Publikácia hypertextových odkazov v článkoch

Hypertextový odkaz je umiestnený do článku podľa želania klienta, no musí korešpondovať s témou článku a nesmie narušiť jeho prirodzenosť. Odkazy nesmú byť umiestnené do prvých dvoch odsekov článku.

2) Uverejnenie propagačného článku

Článok je uverejnený na hlavnej stránke portálu, pričom v topovaných pozíciách 1 – 8 zaručujeme uverejnenie minimálne 1 týždeň. Po tomto období článok prejde do archívu článkov, kde ostane dohľadateľný minimálne 7 rokov po uverejnení. Článok môže obsahovať max. 3 hypertextové odkazy a 3 youtube videá. Článok je uverejnený aj na fb stránke portálu a je označený značkou „Sponzorované“.

3) Cielená Banerová reklama

Cena bannerovej propagácie sa odvíja od počtu zobrazení banera. V ponuke je uvedená cena za 1 000 zobrazení – CPT. Banery sa môžu zobrazovať vo všetkých sekciách portálu (domovská stránka, detail článku, fórum, katalóg, atď.), prípadne môžu byť zacielené len na vybrané články. Reklamné kampane môžu byť zobrazované pomocou troch typov banerov: 1) hlavný baner  728×200px (300×200 pre mobilné zobrazenia) zobrazený v hlavnej časti webstránky (napr. nad alebo pod článkom), 2) vedľajší baner 300×300px alebo 300×600px zobrazený na bočnej, pravej lište webstránky a 3) branding/mega­board.

Na manažment banerovej reklamy využívame systém “Revive adserver”, do ktorého udeľujeme našim klientom prístup, takže môžu kedykoľvek sledovať štatistiky svojej banerovej kampane. Zobrazenie baneru je započítané až keď je úplne viditeľný na obrazovke. Zobrazovanie banerov je taktiež možné obmedziť, aby bol návštevníkom zobrazený len raz, prípadne len raz počas jednej návštevy webstránky.

 

Príloha 1: Náhľad  zobrazenia banerov-brandingu na hlavnej stránke

online reklama branding

Náhľad  zobrazenia banera-megaboardu na hlavnej stránke

online propagácia megaboard

 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Kontaktné informácie:

Target media s.r.o.

Tel: +421 908 249496

Email: info@chovatelahospodar.sk

Chovatelahospo­dar.sk