Pridajte svoj článok

Na portál chovateľ a hospodár si môžete pridať váš článok o chove zvierat (domácich či úžitkových), záhrade (okrasnej či úžitkovej), pestovaní kvetov, ovocia či zeleniny, farme, včelárstve, samotnej prírode alebo rôznych príbuznych témach. Podelte sa o vaše záľuby, skúsenosti, poraďte ako robiť veci lepšie alebo sa pochváľte svojimi úspechmi a my váš článok radi uverejníme.

Ako postupovať

Stačí sa zaregistrovať a po prihlásení môžete pod svojím kontom vkladať a upravovať svoje články. Do svojho konta sa po prihlásení dostanete kliknutím na svoje prihlasovacie meno (v pravom hornom rohu stránky), otvorením odkazu „moje konto“. Pod vaším kontom si tiež môžete vyplniť informácie o vašom profile (Meno, Foto, popis), ktoré budú zobrazené pod každým vaším článkom. Každý vložený článok bude automaticky, ihneď po uložení publikovaný pod kategóriou článkov „články od vás“. Na každý článok sa pozrie do niekoľkých dní náš redaktor a pokiaľ bude váš článok zaujímavý aj pre ostatných čitateľov, veľmi radi ho uverejníme aj na hlavnej stránke a pod jednotlivými kategóriami článkov, prípadne navrhneme úpravy, či doplnenia článku.

Obsah článkov: 

Samotná téma článku je voľná, no článok by mal spĺňať nasledovné atribúty:

• mal byť blízky témam: chov zvierat, záhrada, pestovanie, farma, včelárstvo, príroda a iné príbuzné témy

• Na témy ako napr. politika, šport, kultúra, veda, ekonomika alebo móda existujú iné webové stránky, takže sa im nechceme venovať pokiaľ priamo nesúvisia s našim zameraním

• Nemôže obsahovať vulgárne slová, reklamu, nevhodný či urážlivý obsah

• Článok s fotkami, tabuľkami, či náčrtmi je oveľa zaujímavejší ako len text a preto ich odporúčame využívať aj vám. Môžete sa inšpirovať článkami, ktoré napísali naši čitatelia:

Bernský salašnícky pes, medveď s veľkým srdcom

Anglický trávnik je už prežitok

Kačica ruánska poteší chovateľa svojím zovňajškom aj chutným mäsom

 

Vaše prípadné otázky radi zodpovieme na emailovej adrese: info@chovatelahospodar.sk .

Tešíme sa na vaše príspevky.