Pridajte svoj záznam do katalógu

Do katalógu na portáli chovateľ a hospodár si môžete pridať váš záznam (napr. chovnej stanice, záhradníctva, veterinárnej ambulancie a iných zariadení poskytujúcich služby), ktoré budú zverejnené v našom katalógu (sekcia „Kde nájsť“)  pod zvolenými kategóriami. Naši čitatelia si vás tak budú môcť ľahšie nájsť. Publikácia vášho záznamu v našom katalógu je zadarmo.

Ako postupovať

Stačí sa zaregistro­vať a po prihlásení môže­te pod svojím kontom vkladať a upravovať svoje záznamy v katalógu. Do svojho konta sa po prihlásení dostanete kliknutím na svoje prihlasovacie meno (v pravom hornom rohu stránky), otvorením odkazu „moje konto“. Vo svojom konte následne kliknite na odkaz „katalóg“ a môžete pridávať a upravovať svoje záznamy. Do záznamov môžete vyplniť názov, vaše kontaktné údaje, popis, no takisto môžete vkladať fotky. Zároveň si odkliknutím zvoľte kategóriu, pod ktorou by mal byť záznam zobrazený.

K svojim vytvoreným záznamom budete mať prístup vo svojom konte, kde ich po prihlásení sa do do svojho konta môžete upravovať a aktualizovať podľa potreby.

Obsah záznamu: 

Samotný záznam by mal spĺňať nasledovné atribúty:

• mal byť blízky oblastiam: chov zvierat, záhrada, pestovanie, farma, včelárstvo, príroda a iné príbuzné témy

• nemôže obsahovať vulgárne slová, reklamu, nevhodný či urážlivý obsah

• Záznam s fotkami je oveľa zaujímavejší ako len text a preto ich odporúčame využívať aj vám.

Vaše prípadné otázky radi zodpovieme na emailovej adrese: info@chovatelahospodar.sk .

Tešíme sa na vaše záznamy.