Tipy od partnerov

zložky krmiva pre psov

Obľúbené zložky vášho psa v krmive - hľadajte ich!

Krmivo vášho psa zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravia a dobrej kondície vášho psa. Výber správnych zložiek v krmive môže mať významný vplyv na pohodu a dlhovekosť nášho domáceho maznáčika.

Viac
typy záhradných domčekov

Ako si vybrať správny záhradný domček pre vašu záhradu

Chcete do vašej záhrady zakomponovať záhradný domček, ale nie ste si istí, ako tento proces začať?

Viac
uhlíkové vykurovacie fólie heatdecor

Vykurovacie fólie — moderné riešenie vykurovania

Sponzorované:Tepelná pohoda v interiéri je veľmi dôležitá, či už ide o domácnosť alebo firemné priestory. Efektívne a ekonomicky sa o ňu postarajú vykurovacie fólie. Prezradíme vám, aké výhody má toto riešenie a ako si vybrať vhodnú fóliu pre vašu podlahu

Viac

Najlepšie riešenie pre alergikov a osoby s bolesťami chrbta

Kvalitný matrac je zárukou pokojného a dobrého spánku. Široká dostupnosť rôznych produktov znamená, že budúci užívateľ si môže vybrať z rôznych možností. Latexový matrac je najlepšou voľbou pre alergikov a všetkých, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta.

Viac

Čo môže byť príčinou toho, že môj pes neje?

Sponzorované: V prípade žravých, nenásytných psíkov s nadutým bruškom máme pomerne jednoduchú vec: dať im len toľko krmiva, ktoré je presne dostačujúce. Ak však pes odmieta jesť, problém sa nedá tak ľahko vyriešiť.

Viac
Chaty fabros

Ako vybrať záhradný domček alebo rodinnú chatku z dreva

Sponzorované: Drevo je materiál, ktorý prináša pocit blízkosti prírody, získa si vás svojou dlhou životnosťou a osloví aj tých, ktorí myslia na ochranu prírody. Drevené chatky a domčeky sa preto tešia veľkej popularite.

Viac
vaječné škrupiny ako hnojivo

Vaječné škrupiny ako hnojivo a ochrana pred škodcami

V omelete ich vidíme neradi, ale v záhrade sú viac než vítané. Pri správnom použití budú vaječné škrupiny vaším lacným a rýchlym pomocníkom.

Viac
využitie vody zo studne

Ako využiť vodu zo studne

Sponzorované: V minulosti sa studňa nachádzala v takmer každej záhrade, dnes je skôr raritou. A to je veľká škoda.

Viac