Tipy od partnerov

drevodom v prírode

Moderný drevodom dokonale zapadne aj do vidieckeho prostredia

Sponzorované: Pri projekte rodinného domu je okrem iného dobré brať do úvahy aj jeho splynutie s okolitým prostredím. Mnohí sa práve kvôli tomu vyhýbajú stavbe moderného drevodomu v typickom vidieckom prostredí.

Viac
rybárska výbava

Blíži sa kaprárska sezóna: Nezabudnite si povinnú výbavu

Sponzorované: Začiatok hlavnej rybárskej sezóny sa pomaly blíži. Rozhodli ste sa tento rok začať s rybolovom? Poradíme, ako na to a na čo nezabudnúť.

Viac
artróza u psov

Pri artróze je kľúčová správna terapia

Osteoartróza, osteoartritída, artróza či degeneratívne ochorenie kĺbov. S týmito pojmami sa môžete stretnúť nielen u ľudí, ale aj u psov.

Viac
protikliešťové tablety pre psov

Tabletky pre psov proti kliešťom a blchám ako účinné antiparazitikum

Sponzorované: Nebezpečenstvo výskytu parazitov u psov je vždy veľmi vysoké. Práve parazity sú u nich najčastejším dôvodom zdravotných problémov.

Viac
kvalita konzerv pre psov

Ako spoznáte kvalitnú konzervu pre psov?

Sponzorované: Ponuka stravy pre zvieratá je čoraz širšia. Na trh sa síce dostáva veľa nových kvalitných produktov, ktoré však častokrát zostávajú nepovšimnuté, pretože v obchodoch sa predávajú najmä lacnejšie produkty, ktoré nie sú vždy kvalitné.

Viac
polievanie záhrady

Na toto pred prvými mrazmi nezabudnite.

Sponzorované: Praktické rady, ako pripraviť záhradu na jeseň

Viac
čo je potrebné na prikrmovanie zvery

Príprava na prikrmovanie lesnej zveri sa začína už v lete!

Sponzorované: Zima sa nás každoročne pýta, čo sme robili v lete. Pri pestovaní a chove zvierat v tom máme jasno, no svet existuje aj ďaleko za našim pozemkom. Pre niekoho divý a obávaný, pre iných únikom od reality a relaxom.

Viac
výbava záhradkára

5 vecí, ktoré by nemali chýbať vo výbave záhradkára

Sponzorované: Pýtate sa sami seba, čo všetko by ste si mali zaobstarať do novej záhradky? Trh je preplnený rôznymi produktami, no ktoré si vybrať na začiatok? My vám v článku zhrnieme tie, ktoré by vám skutočne v záhrade nemali chýbať.

Viac